UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

kontakt

o nas

referencje

oferta
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Kompleksowe ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm


Ubezpieczenia domów i mieszkań


Miejsce zamieszkania to jedno z istotniejszych miejsc w naszym życiu. Dobre ubezpieczenie charakteryzuje się gwarancją otrzymania odszkodowania.
W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia oraz pakiety ubezpieczeniowe, które zapewniają ochronę Państwa mieszkania i domu między innymi w razie pożaru oraz innych zdarzeń losowych. Oferujemy również ubezpieczenia od kradzieży i rabunku, w tym również dewastacji.

Ubezpieczenia rolne


Działalność rolnicza niestety często narażona jest na różnego rodzaju nieszczęścia. W wyniku różnych nieprzewidzianych zdarzeń rolnik może utracić część lub całość zbiorów. Każdy rolnik zobowiązany jest do zawarcia umowy ubezpieczenia budynków rolniczych wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Ubezpieczenie to dotyczy wszystkich budynków znajdujących się na terenie gospodarstwa czyli budynków inwentarskich, mieszkalnych i innych jeśli tylko znajdują się na terenie gospodarstwa. Oferujemy również szereg innych dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym


Ubezpieczenie to daje ochronę w sytuacji gdy w wyniku czynności życiowych lub posiadanego mienia osoba ubezpieczona wyrządzi szkodę. Są to np. następujące sytuacje: potrącenie pieszego, spowodowanie urazów innych osób podczas uprawiania sportu.

Ubezpieczenia firmowe


W swojej ofercie posiadamy również duży wybór ubezpieczeń firmowych. Przedstawimy Państwu wszystkie korzyści wynikające z poszczególnych rozwiązań.