fbpx
Samochód na drodze ubezpieczenia-lodz.com

Dzisiaj poruszymy wątek dotyczący kierowców i będzie nim ubezpieczenie autocasco.

Dzisiaj poruszymy wątek dotyczący kierowców i będzie nim ubezpieczenie Autocasco. Nie jest ono obowiązkowe, ale może pomóc nam uniknąć wysokich kosztów dotyczących naprawy samochodu, dlatego warto je przemyśleć. Co dzięki niemu zyskamy?

Przede wszystkim to zależy, co obejmie nasze ubezpieczenie. Tak jak w przypadku każdej polisy ubezpieczeniowej AC jest dopasowywane indywidualnie do naszych potrzeb. Jedni chcą zabezpieczyć auto jedynie przed kradzieżą, sytuacjami wynikającymi z warunków atmosferycznych czy całkowitej kasacji.

Jednak zdecydowana większość populacji siadającej za kółkiem wie, że nie ważne jak ostrożnymi kierowcami nie jesteśmy — na jezdni wszystko może się zdarzyć! Nie dotyczy to jedynie wypadków, ale w równym stopniu różnego rodzaju awarii.

Kupienie samochodu wiąże się z wysokimi kosztami, zarówno samo kupno, jak i późniejsze jego utrzymanie. W końcu chcemy, by nasze auto służyło nam latami. Warto trzymać się podczas naprawy oryginalnych części i autoryzowanych warsztatów. Dzięki ubezpieczeniu AC zależnie od warunków naszej polisy będziemy mogli bezgotówkowo naprawić auto, by było jak sprzed zdarzenia, w wyniku którego powstała szkoda.

Również zwolennicy robienia kosztorysu i naprawy auta we własnym, sprawdzonym warsztacie nie będą mieli najmniejszego problemu z dobraniem odpowiedniego AC dla swoich potrzeb.

Największą zaletą ubezpieczenia AC jest to, że gwarantuje ono wypłatę odszkodowania, gdy samochód uszkodzimy z własnej winy. To bardzo istotne, ponieważ nieważne za jak dobrego kierowcę się nie mamy, i jak dobrym kierowcą w rzeczywistości nie jesteśmy, to chwila dekoncentracji może zdarzyć się każdemu. A jej konsekwencje mogą być bardzo przykre. Dlatego, aby móc rozkoszować się prowadzeniem swojego samochodu w spokoju i bez zmartwień odwiedź jeden z naszych punktów. Czekamy na Ciebie w Łodzi! Ulica Pomorska 8, Kościuszki 22 oraz Franciszkańska 95.