fbpx

Wypadek może zdarzyć się każdemu i jego okoliczności mogą być naprawdę różne. Jednym z najlepszych zabezpieczeń finansowych, jakie możemy przedsięwziąć jest wykupienie dobrowolnej polisy NNW.

Można dokupić ją do niemal każdego ubezpieczenia w pakiecie lub osobno. Także ubezpieczając mieszkanie, samochód, życie czy podróż – nie zastanawiaj się dwa razy, jeśli oferta jest korzystna w proponowanej przez ubezpieczyciela polisie.

Co więcej, polisa NNW jest jedynym świadczeniem, które łączy się jeśli masz wykupionych kilka polis! Już wyjaśniamy jak to działa. Polisę NNW możesz mieć w ubezpieczeniu pracowniczym, ubezpieczeniu na życie, na podróż, możesz dobrać taką opcję do ubezpieczenia OC samochodu, a nawet ubezpieczenia domu lub mieszkania. Jeśli wydarzy się losowa sytuacja, która ujęta została w OWU każdej z tych polis, masz prawo do ubiegania się o odszkodowanie z każdej z nich! Pamiętaj jednak, że koszty takie jak: leki, środki opatrunkowe oraz dojazdy do placówek medycznych możesz otrzymać w ramach tylko jednej polisy ubezpieczeniowej.

Bądź jednak świadom, że jeśli dojdzie do wypadku z umyślnej winy lub rażącego niedbalstwa, świadczenie które otrzymasz może zostać zmniejszone. Dlatego warto dokładnie zapoznać się z OWU przed podpisaniem ubezpieczenia NNW. Jeśli potrzebujesz polisę zachęcamy do kontaktu! Agencja Ubezpieczeniowa Ilona Skwarka – doświadczenie od lat!