fbpx

Ubezpieczenie na życie, szczególnie dla młodych ludzi, może wydawać się zbędne. W końcu ich droga dopiero się zaczęła, są zdrowi, nic złego się im nie przydarzy! Niestety, rzeczywistość czasem ma inne plany, dlatego niezależnie od tego ile mamy lat – powinniśmy koniecznie zadbać o to, by się ubezpieczyć na życie. Choroba, wypadek, urazy, to może przytrafić się każdemu.

Polisa na życie zabezpieczy Twoich najbliższych na wypadek śmierci, będzie znaczącą pomocą podczas leczenia, szczególnie długotrwałego. Zapewni Ci najwyższej jakości rehabilitację, a nawet wspomoże, gdy stracisz zdolność do wykonywania pracy. Oczywiście polisa polisie nierówna, a konkretne elementy mogą się różnić w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, wysokości składki lub pakietów dodatkowych, nad którymi proponujemy się pochylić. Czemu?

To pakiety dodatkowe są najcenniejsze – często za niewiele wyższą kwotę składki możesz zyskać pakiet badań kontrolnych, różnego rodzaju zniżki do lekarzy i na badania, prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do specjalistów. Niektóre pakiety umożliwiają odkładanie pieniędzy na przyszłość lub zabezpieczają przyszłość Twojego dziecka.

Dlatego raz jeszcze – nie zwlekaj, już dziś ubezpiecz się na życie i zyskaj gwarancję ochrony! Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami: 602 711 992 lub 42 636 23 30, albo odwiedź nas w naszych punktach: ul. Pomorska 8, ul. Franciszkańska 95 oraz al. Tadeusza Kościuszki 53.