fbpx
Mężczyzna wchodzący po schodach ubezpieczenia-lodz.com

Spokojne, bezstresowe życie to zazwyczaj coś, o czym możemy jedynie marzyć. Nie jest ono jednak niemożliwe! Porządne ubezpieczenie, które dobieramy pod nasze indywidualne potrzeby, ma za zadanie zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa.

No dobrze, posiadamy zwykłe ubezpieczenie, które zapewnia nam i naszym najbliższym pomoc finansową, gdy coś by nam się przydarzyło. Co w sytuacji, gdy to my komuś wyrządzimy szkodę? Gdy w wyniku naszego zaniedbania coś stanie się w naszym mieszkaniu albo gdy nasz pupil zniszczy czyjeś mienie? A co, kiedy nasze dziecko podczas zabawy coś zniszczy? Tyle pytań… I jedna, bardzo prosta, odpowiedź!

OC w życiu prywatnym to zdecydowanie za mało popularny rodzaj ubezpieczenia.

OC w życiu prywatnym to ubezpieczenie, o którym mówi się zdecydowanie za mało oraz takie, na które decyduje się zdecydowanie za mało osób. Będąc kierowcą mamy obowiązek wykupić OC! (odpowiedzialności cywilnej). W razie stłuczki lub wypadku z naszej polisy zostaje wypłacona kwota odszkodowania osobom pokrzywdzonym. Dlaczego nie zrobić w ten sam sposób z OC w życiu prywatnym?

Taki rodzaj ubezpieczenia pozwoli nam przede wszystkim zaoszczędzić czas i pieniądze. Wybierzemy się na przejażdżkę na rowerze do pobliskiego parku, ale nie zauważymy pieszego i go potrącimy? Nie ma problemu, ubezpieczenie pokryje szkody. Takie sytuacje są losowe, nieważne jak bardzo będziemy się starać, one i tak mogą się wydarzyć.

Lepiej abyśmy byli przed nimi zabezpieczeni, niż później żałowali. Warto pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z OWU (ogólnymi warunkami ubezpieczenia), a w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu – rozwiejemy wątpliwości i pomożemy wybrać jak najkorzystniejszą oraz najlepiej dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę ubezpieczeniową. Do Państwa dyspozycji mamy trzy punkty na terenie Łodzi – ul. Pomorska 8, Kościuszki 22 oraz Franciszkańska 95.